Hallgass ránk! Plug-in Astra és Anita+Sanyi
A benzines GT Line, illetve a dízel Opel Astra után a plug-in hibrid modell is ellátogatott hozzánk tesztre.
RSS / Egyszer már láttam autót / Teszt a leke mindennek
by Média Birodalom · Published 2023.10.08. · Last modified 2023.10.30.
A benzines GT Line, illetve a dízel Opel Astra után a plug-in hibrid modell is ellátogatott hozzánk tesztre.
RSS / Egyszer már láttam autót / Teszt a leke mindennek
by Média Birodalom · Published 2023.09.29. · Last modified 2023.10.30.
Hallgasd csak meg, miként ismerkedett meg a népszerű látássérült házaspár az Opel Astrával!
Még több...
Gloria Buzau – Dunarea Braila, női kézilabda Európa-liga, elődöntő (Sport1)
2024.05.11. 15:00 - 17:00
Raiffeisen Sportpark Graz
MTK Budapest– Puskás Akadémia FC
2024.05.11. 15:30 - 17:30
Moyra-Budaörs Handball – Alba Fehérvár KC, női kézilabda NB I
2024.05.11. 17:00 - 19:00
Pécsi MFC – Soroksár SC, NB II
2024.05.11. 17:00 - 19:00
Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria, női kézilabda NB I
2024.05.11. 17:15 - 19:15
ZTE FC – Paksi FC
2024.05.11. 17:30 - 19:30
Arconic-Alba Fehérvár – Zalakerámia ZTE KK, férfi kosárlabda NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés
2024.05.11. 18:00 - 20:00
Carbonex-Komló – QHB Eger, férfi kézilabda NB I
2024.05.11. 18:00 - 20:00
Kisvárda Master Good SE – Vasas SC, női kézilabda NB I
2024.05.11. 18:00 - 20:00
Kozármisleny KA – DVSC Schaeffler, női kézilabda NB I
2024.05.11. 18:00 - 20:00
Praktiker-Vác – Dunaújvárosi Kohász KA, női kézilabda NB I
2024.05.11. 18:00 - 20:00
Storhamar Handball Elite – Neptunes Nantes, női kézilabda Európa-liga, elődöntő (Sport1)
2024.05.11. 18:00 - 20:00
Raiffeisen Sportpark Graz
Diósgyőri VTK –Ferencvárosi TC
2024.05.11. 19:30 - 21:30
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - NHSZ-Szolnoki Olajbányász, férfi kosárlabda NB I, döntő, 1. mérkőzés
2024.05.11. 19:45 - 21:45
Kisvárda Master Good – Mezőkövesd Zsóry FC
2024.05.12. 14:15 - 16:15
Női kézilabda Európa-liga, bronzmérkőzés
2024.05.12. 15:00 - 17:00
Raiffeisen Sportpark Graz, Hüttenbrennergasse 31 (Eingang, Schönaugasse, 8010 Graz, Ausztria
BVSC-Zugló - Nyíregyháza Spartacus FC, NB II
2024.05.12. 17:00 - 19:00
Kolorcity Kazincbarcika SC – ETO FC Győr, NB II
2024.05.12. 17:00 - 19:00
Szeged-Csanád Grosics Akadémia – BFC Siófok, NB II
2024.05.12. 17:00 - 19:00
Magyarország – Litvánia, férfi kézilabda vb-selejtező
2024.05.12. 17:15 - 19:15
Női kézilabda Európa-liga, döntő
2024.05.12. 18:00 - 20:00
Raiffeisen Sportpark Graz, Hüttenbrennergasse 31 (Eingang, Schönaugasse, 8010 Graz, Ausztria
UVSE – FTC-Telekom Waterpolo, MOL női vízilabda ob I, döntő, 3. mérkőzés
2024.05.12. 18:30 - 20:00
Debreceni VSC – Fehérvár FC
2024.05.12. 19:30 - 21:30