sportnaptár

2024 július

hét ked sze csü pén szo vas
1
2
3
4
5
6
  • F1, Qatar Airways, Brit Nagydíj, QP
  • Anglia – Svájc, EURO 2024, negyeddöntő
  • Hollandia – Törökország, EURO 2024, negyeddöntő
7
  • F1, Qatar Airways, Brit Nagydíj
8
9
  • Lulu Sun (új-zélandi, Q) – Donna Vekic (horvát)
  • Jannik Sinner (olasz, 1.) – Danyiil Medvegyev (orosz)
  • Carlos Alcaraz (spanyol, 3.) – Tommy Paul (amerikai)
  • Jasmine Paolini (olasz, 7.) – Emma Navarro (amerikai, 19.)
  • The New Saints FC – FK Decic, BL-selejtező
  • Spanyolország – Franciaország, EURO 2024, elődöntő
10
  • Szerbia – Magyarország, U18-as fiú vízilabda-világbajnokság, döntő
  • Argentína – Kanada, Copa America, elődöntő
  • Jelena Ostapenko (lett, 13.) – Barbora Krejcikova (cseh, 31.)
  • Jelena Ribakina (kazah, 4.) – Jelina Szvitolina (ukrán, 21.)
  • Lorenzo Musetti (olasz, 25.) – Taylor Fritz (amerikai, 13.)
  • Magyarország – Csehország, férfi kézilabda U20-as Európa-bajnokság
  • Hollandia – Anglia, EURO 2024, elődöntő
11
  • Uruguay – Kolumbia, Copa America, elődöntő
  • Donna Vekic (horvát) – Jasmine Paolini (olasz, 7.)
  • Barbora Krejcikova (cseh, 31.) – Jelena Ribakina (kazah, 4.)
  • Magyarország – Románia, férfi kézilabda U20-as Európa-bajnokság
  • Paksi FC – Corvinul Hunedoara, EL-selejtező
12
  • Danyiil Medvegyev (orosz) – Carlos Alcaraz (spanyol, 3.) 6:7(1), 6:3, 6:4, 6:4
  • Novak Djokovics (szerb, 2.) – Lorenzo Musetti (olasz, 25.)
13
  • Barbora Krejcikova (cseh, 31.) – Jasmine Paolini (olasz, 7.), Wimbledon, döntő
  • Magyarország – Norvégia, férfi kézilabda U20-as Európa-bajnokság
14
  • Kanada – Uruguay, Copa America, bronzmérkőzés
  • Carlos Alcaraz (spanyol, 3.) – Novak Djokovics (szerb, 2.), Wimbledon, döntő
  • Spanyolország – Anglia, EURO 2024, döntő
15
  • Argentína – Kolumbia, Copa America, döntő
16
  • FK Decic – The New Saints FC, BL-selejtező
17
18
  • Corvinul Hunedoara – Paksi FC, EL-selejtező
19
  • F1, Magyar Nagydíj, FP1
  • F1, Magyar Nagydíj, FP2
20
  • F1, Magyar Nagydíj, FP3
  • F1, Magyar Nagydíj, QP
21
  • F1, Magyar Nagydíj
22
23
  • Ferencvárosi TC – The New Saints FC, labdarúgó Bajnokok Ligája, 2. selejtezőkör, 1. mérkőzés
24
25
  • Sumqayit – Fehérvár FC, labdarúgó Konferencia Liga
  • Dnipro-1 – Puskás Akadémia FC, labdarúgó Konferencia Liga
  • Magyarország – Franciaország, női kézilabda
26
  • ZTE FC – MTK Budapest
  • Nyíregyháza Spartacus FC – ETO FC Győr
27
  • Magyarország – Egyiptom, férfi kézilabda
28
  • Magyarország – Brazília, női kézilabda
  • Diósgyőri VTK – Paksi FC
  • Kecskeméti TE – Fehérvár FC
  • Újpest FC – Puskás Akadémia FC
29
  • Magyarország – Argentína, férfi kézilabda
30
  • Magyarország – Angola, női kézilabda
31
  • Magyarország – Norvégia, férfi kézilabda
  • Fehérvár FC – Sumqayit, labdarúgó Konferencia Liga